Волинський веслувальник у каное-двійці – у фіналі Чемпіонату Європи

25 Червня 2021, 11:31
Волинський веслувальник у каное-двійці – у фіналі Чемпіонату Європи 1170

За підсумками першого дня чемпіонату Європи серед молоді і юніорів, який проходить в Познані, веслувальники збірної України вийшли у фінал в 9-ти видах програми.

У підсумку в ранковій сесії (1000 м) 24 червня веслувальники збірної України вийшли у фінал в трьох видах програми. Цього локального успіху добилися каноїсти. Про це інформують на сайті Федерації каное України.

Першим це зробив Тарас Кузик (Полтавська), який фінішував другим у своєму заїзді (4.09,133), далі – дебютант таких змагань, незважаючи на свої 22 роки, Даниїл Харечко (Одеська) – у щільній боротьбі на фініші він проявив характер і замкнув залікову трійку – 4.02,263 (спортсмени з 2-го по 4-е місця заїхали в діапазоні 0,3 секунди). І, нарешті, Артем Четвертак (Запорізька)/ Павло Борсук (Волинська) впевнено вийшли у фінал в одному із наймедальніших українських видів на чемпіонатах Європи серед молоді і юніорів – С2-1000 (3.41,323).

В інших 6-ти видах «тисячної» програми веслувальники збірної України продовжать боротьбу у півфіналах – в ранковій сесії другого дня змагань.