В Уховецьку відкрили футбольне поле

21 Червня 2021, 13:16
Відкриття 334
Відкриття

В Уховецьку відкрили відновлене футбольне поле.

Про це інформують на сайті Колодяжненської громади.

Тут вирішили реконструювати шкільне футбольне поле для популяризації здорового способу життя молоді та для розвитку футболу у громаді. Для цього закупили посівний матеріал, придбали газонокосарку. Впродовж 2020-2021 року працівники школи ретельно доглядали за посіяною газонною травою. 

Отець Іоан освятив територію і присутніх. 

У своєму вітальному слові  Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик зазначив, що підтримка молоді, допомога школі — це особливо важлива сфера діяльності. Ну а дане футбольне поле має ще й зручне розташування для всіх сіл громади, тому тепер воно стане платформою для проведення різного роду змагань та спортивних свят .

Директорка школи Олена Алексійчук подякувала усім причетним до реалізації хорошого задуму. 

З нагоди відкриття футбольного поля відбувся Турнір з футболу в рамках проведення Спартакіади школярів закладів загальної середньої освіти Колодяжненської сільської ради. В спортивних поєдинках зустрілися команди шкіл Уховецька, Колодяжного, Скулина, Кричевич, Дрозднів. Кубок переможця Турніру виборола команда з Колодяжного, ІІ місце – команда з Кричевич, ІІІ місце – команда з Дрозднів.

Юних спортсменів нагородили грамотами і медалями та подарували футбольні м’ячі.

 

 

 

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

 

Коментар
26/07/2021 Неділя
25.07.2021
24.07.2021