Волинський важкоатлет став чемпіоном України

15 Червня 2021, 10:16
На Чемпіонаті України волинські важкоатлети здобули три медалі 1492
На Чемпіонаті України волинські важкоатлети здобули три медалі

У Хмельницькому відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

У змаганнях участь узяли важкоатлети та важкоатлетки Волинської області, які здобули 3 медалі різного ґатунку. Про це Спорт на Районі повідомила пресслужба управління у справах молоді та спорту.

Зокрема, Ярослав Вітер у ваговій категорії до 89 кг здобув золоту медаль за поштовх, а в сумі двоборства підкоривши 345 кг (152 кг ривок +193 кг – поштовх) посів бронзову позицію п’єдесталу. Тренують спортсмена Авраменко М. Г. та Вальчук Ю. Є.

Також бронзовою призеркою чемпіонату України з важкої атлетики стала Анастасія Степанюк у ваговій категорії до 81 кг, у сумі двоборства осиливши 275 кг. Тренує призерку Стаднюк Ю.В.