Ковельчанка здобула путівку на Всесвітні студентські ігри

10 Червня 2021, 09:06
Спорт 1292
Спорт

Вихованці Ковельської ДЮСШ №1 показують високі результати на спортивних змаганнях.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Ковельчани порадували своїми успіхами з вільної боротьби. Зокрема, честь національної збірної команди України на чемпіонаті Європи серед дівчат до 16 років, що проходив у столиці Болгарії — Софії, захищала Ірина Борисюк. Дівчина зараз навчається у Львівському коледжі спорту. Вона вийшла до фіналу, де поступилась суперниці і стала другою на цих представницьких змаганнях.

У Варшаві на чемпіонаті Польщі серед студентів виступали Ольга та Анастасія Падошики. У вазі 57 кг Ольга здобула «золото» і отримала путівку на Всесвітні студентські ігри. Анастасія ( 62 кг) стала срібною призеркою чемпіонату.

У Луцьку відбувся турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2008-2012 років народження. Він зібрав 240 юних спортсменів з різних міст України. Представники ДЮСШ №1 теж продемонстрували прекрасну підготовку і здобули чимало нагород: Іван Шарахай (38 кг) — І місце, Костянтин Іхо (42 кг) — ІІ місце, Дмитро Шарахай (57 кг) — ІІ місце, Аня Павлік (33 кг) — ІІІ місце, Вікторія Голікова ( 44 кг) — ІІ місце, Даша Рижко (40 кг) — ІІІ місце, Софія Падошик (23 кг) — ІІІ місце, Іван Ковальчук (23 кг) — ІІ місце, Дмитро Троцюк (32 кг) — ІІІ місце.