Рівнянин виборов три золотих нагороди на Кубку світу зі спортивних танців

07 Червня 2021, 12:33
2095

Три золотих нагороди виборов рівнянин Іван Сівак на Кубку світу зі спортивних танців

З 2 по 7 червня у місті Генуя (Італія) відбувся Кубок світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях  брали  участь близько 90 спортсменів з 12 країн світу. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

У складі збірної команди України учасником змагань був спортсмен Рівненської області – Заслужений майстер спорту України Іван Сівак.

Іван Сівак виборов три золоті нагороди у категорії «Men’s Freestyle Solo class 2», у категорії  «Men’s Single class 2» та у категорії комбі «Латиноамериканська програма».

У категорії комбі «Латиноамериканська програма» (один зі спортсменів на візку) Іван Сівак (м. Рівне) здобув золоту медаль у парі з Оленою Данкевич (м. Київ).