55 спортсменів боролися за звання найкращих на чемпіонаті Рівненської області з тенісу серед осіб з інвалідністю

03 Червня 2021, 11:13
854

Відбувся чемпіонат Рівненської області з тенісу настільного серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку.

У змаганнях, які провели наприкінці травня у Рівному, брали участь 55 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху та ВРФР з Березнівської, Зарічненської, Костопільської, Острозької територіальних громад, міст Сарни та Рівного, селищ Рокитне та Млинів, Городоцької сільської ради, вихованці Клеванської спеціальної школи № 2. Про це на сторінці Рівненського «Інваспорту» інформує Ірина Ковальчук.

В урочистому відкритті змагань узяли участь начальник регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук, головний суддя змагань Ярослав Гордієнко.

У підсумку переможцями та призерами змагань стали: 

серед жінок з вадами слуху:

  • І місце – Татарчук Єлизавета (Рівне);
  • ІІ місце – Пилипей Олександра (Рівне);
  • ІІІ місце – Рижковська Людмила (Рівне);

 

серед чоловіків з вадами слуху:

  • І місце – Юглічек Григорій (Рівне);
  • ІІ місце – Ражик Сергій (Рокитне);
  • ІІІ місце – Белошицький Павло (Рівне);

серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату

на візках:

  • І місце – Попок Віталій (Рівне);
  • ІІ місце – Буткевич Петро (Рівне);
  • ІІІ місце – Шутак Сергій (Сарни);

 

серед жінок з ураженнями опорно-рухового апарату:

  • І місце – Стаховська Наталія (Рівне);
  • ІІ місце – Козлинець Оксана (Рівне);
  • ІІІ місце – Леошик Ірина (Рівне);

серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату:

  • І місце – Марчук Михайло (Рівне);
  • ІІ місце – Одарієв Ігор (Городоцька сільська рада);
  • ІІІ місце – Макарчук Володимир (Рівне);

серед жінок з наслідками ДЦП:

  • І місце – Вітюк Марія (Рівне);

серед чоловіків з наслідками ДЦП:

  • І місце – Білошкурник Юрій (Острозька ТГ);
  • ІІ місце – Віднійчук Вадим (Зарічненська ТГ);
  • ІІІ місце – Свирид Адам (Зарічненська ТГ);

серед чоловіків з вадами розумового і фізичного розвитку:

  • І місце – Котух Владислав (Рівне);
  • ІІ місце – Білогуров Іван (Рівне);
  • ІІІ місце – Гуранський Олександр (Рівне);

серед жінок з вадами розумового і фізичного розвитку:

  • І місце – Гладкіна Катерина (Рівне);
  • ІІ місце – Михальчук Юлія (Клеванська спеціальна школа № 2).

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

Коментар
Код блоку:
02/10/2022 Неділя
02.10.2022
01.10.2022
30.09.2022