Рівняни – призери Кубку світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору

01 Червня 2021, 14:38
1587

У місті Баку (Азербайджан) відбувся Кубок світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору.

У цих змаганнях, що відбулися наприкінці травня,  брали участь близько 200 спортсменів з 38 країн світу. Як повідомляє на сторінці Рівненського «Інваспорт» Ірина Ковальчук, у складі національної збірної команди України з порушеннями зору участь у змаганнях брало семеро спортсменів і троє тренерів Рівненської області.

У підсумку спортсмени з Рівненщини вибороли 3 нагороди –  1 золоту та 2 бронзових медалі.

Зокрема Олександр Назаренко виборов золоту нагороду у ваговій категорії до 90 кг. Юлія Іваницька виборола бронзову нагороду у ваговій категорії до 48 кг;

Ірина Гусєва здобула бронзову нагороду у ваговій категорії до 63 кг.

За крок від п’єдесталу завершили змагання Анастасія Гарник та Давид Хорава, посівши 5 місце.

Готували спортсменів до змагань Заслужений тренер України, тренер Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Михайло Романкевич та тренер Іван Іваницький.