«Волинь» перемогла у луцько-рівненському дербі

25 Травня 2021, 20:55
2264

На стадіоні «Авангард» у Луцьку уперше після 25-річної паузи відбулося «волинське дербі».

«Волинь» і «Верес»  зустрілися в матчі 28-го туру чемпіонату Першої ліги у вівторок, 25 травня.

Роберт Гегедош випробовував редути «Волині» ще на 5 хв., але Неділько зумів випередити форварда. Натомість «хрестоносці» не вибачили осічки й на 6 хв. Сіаваш Хагназарі відкрив рахунок – 1:0.

Після гола найближчі 20 хвилин боротьба точилася переважно в центрі поля. На 29 хв. Сергій Панасенко дальнім потужним ударом відновив паритет – 1:1.

Наприкінці тайму Артур Рябов, Роберт Гегедош, Віталій Дахновський і Богдан Оринчак обмінялися почерговими атаками, але вивести свою команду вперед не змогли.

Від 70 хв. тренери обох команд провели низку замін. «Свіжі» Микола Гайдучик, Богдан Кобзар загострили ситуацію, але не вплинули на рахунок.

На 88 хв. рефері призупинив гру через задимлення поля і зрештою додав аж шість хвилин.

На 90+3 «Волинь» отримала право на перспективний штрафний, але удар прийняла на себе стінка.

А вже в наступній атаці ударом головою після флангової передачі Владислав Приймак вирвав перемогу для «хрестоносців». 2:1. «Волинь» реабілітувалася за поразку першого кола у Млинові.