Ковельські легкоатлети успішно виступили в Нововолинську

23 Травня 2021, 13:00
Ковельські легкоатлети успішно виступили в Нововолинську 1018

В місті Нововолинську проводились змагання легкоатлетів Волині серед юнаків та дівчат 2004 року народження та молодших – вихованців ДЮСШ та ХVІІІ спортивні ігри школярів.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

У змаганнях взяли участь 17 команд, до 300 спортсменів демонстрували свою майстерність у відповідних видах легкої атлетики.

Збірна команда Ковельської ДЮСШ імені Євгена Кондратовича достойно представила свій заклад у всіх видах програми: біг, стрибки та метання. Юні легкоатлети відзначились гарними результатами, посівши друге командне місце.

На найвищу сходинку п’єдесталу піднялась Софія Михалевич, яка здобула золоту медаль у стрибках у довжину.

Срібними призерами стали: Руфіна Котік – біг 400м, Софія Дудік – біг 800м, Ангеліна Шкадюк – метання спису. Третє місце вибороли: Діана Примачук – біг 200м, Назар Костюкевич – біг 400м, Анік-Дар’я Гейко – метання спису, Євген Наумчик – метання спису, Дмитро Демчук – штовхання ядра.

У шведській естафеті Діана Примачук, Руфіна Котік, Софія Дудік, Уляна Степанюк посіли друге почесне місце, отримавши срібні нагороди та дипломи відповідних ступенів.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.