Любомльський «Рубіж» в результативному поєдинку переграв «Торпедо»

23 Травня 2021, 10:00
453

У Любомлі на стадіоні «Колос» в рамках п'ятого туру чемпіонату Волині з футболу у першій лізі відбувся матч між місцевим «Рубежем» та боратинським «Торпедо».

Про це пише Наше життя.

Футболісти Любомльської команди у першому таймі вели в рахунку - 2:0, проте пропустили гол «в роздягальню».

Другий тайм розпочався з атак «Торпедо», наші футболісти отримали шанс на контратаки. Як результат – ще два забиті м'ячі у ворота суперника.

Після того натиск на ворота любомльчан ще більше посилився і гостям вдалося відквитати ще один м'яч. 4:2 – на більше гостей не вистачило, хоча атакували вони до фінального свистка.

Фактично від початку матчу розпочався дощ і вже через пів години гри газон став слизьким. Гравці допускалися помилок, вистачало й порушень правил. Медики кілька разів з'являлися на футбольному полі, аби надати допомогу травмованим гравцям.

«Рубіж» із 13 очками лідирує у турнірній таблиці чемпіонату.