Волиняни здобули нагороди на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики

22 Травня 2021, 09:06
2029

У Львові відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

На змаганнях, що тривали 20–21 травня, волинські легкоатлети поповнили скарбничку області низкою медалей різного ґатунку.

Золоті медалі вибороли: Тарас Корецький у спортивній ходьбі на 10000 м та Валерія Шоломіцька у спортивній ходьбі на 10000 м – вихованці Любешівської ДЮСШ, тренери Борисюк О.С. та Борисюк В.І.

Яна Боровець у бігові на 1500 м – учениця КЗ ДЮСШ № 3 Луцької міської ради, тренери Дітлашок В.П., Якимович Н.І., Калитка С.В.

Срібні нагороди здобули Марія Алєйнікова у стрибках у висоту – учениця Володимир-Волинської ДЮСШ, тренери Захарченко М.П., Скалоцька М.В. та Юлія Шатохіна у метанні молота – вихованка ОДЮСШ, тренери Ясенецький В.С., Черкашин Р.Є.

Бронзові місця п’єдесталу посіли Євгеній Літвін у метанні молота – учень ОДЮСШ, тренер Черкашин Р.Є., Людмила Шпак у стрибках у висоту – Нововолинська ДЮСШ, тренер Король. В.І. та Юлія Петрик у бігові на 1500 м з Любешівської ДЮСШ, тренери Борисюк О.С. та Борисюк В.І.

Зауважимо, що 20 травня на чемпіонаті України Валерія Шоломіцька встановила новий національний рекорд серед юніорів на дистанції 10000 метрів. Відтепер нове досягнення становить 46:20.91 хв.

У загальнокомандному заліку Волинська область посіла 10 місце серед 25 команд України.