Волинські важкоатлети здобули два золота, срібло і бронзу на Чемпіонаті України

21 Травня 2021, 17:44
1009

У місті Дніпро відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років.

На змаганнях волинські важкоатлетки показали чудові результати та додали до медального доробку Волині низку медалей.

Зокрема, золоту медаль здобула вихованка ШВСМ Сахарук Дарина у ваговій категорії 59 кг, у сумі двоборства підкоривши 160 кг. Тренує переможницю Стаднюк Ю.В.

Золото також виборола Чмух Олександра у ваговій категорії 55 кг, у сумі двоборства осиливши 130 кг.

Срібну медаль здобула Малащук Катерина у ваговій категорії 40 кг, у сумі двоборства взявши 87 кг.

Бронзовою призеркою стала Козак Софія у ваговій категорії 64 кг, підкоривши 139 кг у сумі поштовх-ривок.

Спортсменки є вихованками Камінь-Каширської ДЮСШ та тренуються у Андруся В.В. та Андруся Б.В.