Рівняни у складі національної збірної виграли шість золотих нагород на Кубку Європи

20 Травня 2021, 12:30
2227

Збірна команда України виборола перше місце в медальному заліку на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO «Serbia Open».

Участь брало 78 клубів із 13 країн. Україна була представлена 8 спортсменами. Як повідомив у фейсбуці Роман Кроль, очільник Рівненської міської федерації кікбоксингу ВАКО, серед призерів є і рівняни.

Золоті нагороди здобули:

• Івтушок Михайло (вікова категорія «молодші кадети») поінтфайтінг (-37 кг) 1 місце, поінтфайтінг (-42 кг) 1 місце, кік-лайт (-37 кг) 1 місце, кік-лайт (-42 кг) 1 місце;
  • Дудник Ігор (вікова категорія «дорослі») К1 (-67 кг) 1 місце;
  • Орел Владислав (вікова категорія «старші юніори») фул-контакт (-67 кг) 1 місце;

Бронзові медалі у рівнян Аліни Мартинюк, Данила Тищука, Дмитра Леоновця.

Загалом збірна команда України посіла перше місце в медальному заліку, завоювавши 11 золотих і 3 бронзових нагороди.