«Старий Луцьк» обіграв «Кривбас» в першому матчі «бронзової» серії

20 Травня 2021, 11:36
1074

У чемпіонаті України з баскетболу серед команд Вищої ліги триває фінальна серія плей-оф.

У стартовому поєдинку серії плей-оф за бронзові нагороди Вищої ліги «Старий Луцьк» вирвав перемогу в Кривому Розі проти «Кривбаса». Огляд зустрічі опублікували на сайті Федерації баскетболу України.

Зважаючи на ціну перемоги, суперники досить обережно вступили в боротьбу, припускаючись численних помилок. Згодом швидкості зросли, та боротьба залишалася рівною. На велику перерву команди пішли за шестиочкової переваги гостей.

Більш вагомими шанси лучан на перемогу стали в третій чверті, коли вони відірвалися на 12 очок.

Втім з початком заключної чверті команди знову більше дбали про захист. Майже за всю половину заключної 10-хвилинки суперники обмінялися лише однією результативною атакою. Розв'язка настала на заключних хвилинах. Господарі поступово скоротили відставання до двох очок, однак витиснути більшого так і не змогли.

У переможців найрезультативнішими стали Сергій Юрченко (16 очок) та Дмитро Швагринський (14). У господарів Микита Найко доклав максимум зусиль для порятунку – 23 очка. 20 очок та 9 підбирань набрав Владислав Фролов.

Другий матч серії до трьох перемог команди грають 20 травня. Початок о 18:00. Трансляція на сайті ФБУ.