Відомі фіналісти відкритого кубка Маневицької селищної ради

17 Травня 2021, 17:10
1068

На стадіоні села Маневичі відбулися матчі 1/2 фіналу Відкритого кубка Маневицької селищної ради.

У першому матчі зустрічалися «Старий Чорторийськ» – «Колки». На 42 хв. лік голам відкрив Дмитро Грицюк – 0:1. За мінімальної переваги гостей футболісти і пішли на перерву. На 71 хв. паритет відновив Іван Палій, а через 8 хвилин Дмитро Грицюк оформив дубль і повернув перевагу команди «Колки». Шанс на вихід до фіналу для «Старого Чорторийська» повернув Дмитро Богдан – 2:2 на 89 хв. У додатковий час «Старий Чорторийськ» впевнено вийшов до фінальної стадії змагань – забивали Павло Палій (91 хв.) та Іван Палів (106 хв.).

У матчі «Сойне» (Прилісне) – «Оконськ» глядачі не бачили голів цілий матч. Першим на 90 хв. ворота «Сойне» розпечатав Михайло Зайчук на 90 хв., а на 90+3 хв. успіх закріпив Ігор Савич. 2:0, впевнена перемога команди «Оконськ».

Фінал «Старий Чорторийськ» – «Оконськ» запланований на 20 червня. Завершальний матч відбудеться в Маневичах.