Марафон у Вараші зібрав близько 250 учасників: підсумки

18 Травня 2021, 10:36
переможці 415 Джерело: https://www.rnpp.rv.ua/
переможці

Перший етап Кубка «РАЕС CUP» RNPP Varash Marathon «Забіг під градирнями» 2021 зібрав на своїй трасі близько 250 спраглих до вражень та нових рекордів учасників.

Про це інформують на сайті Рівненської АЕС.


 

Маршрути дистанцій 5, 10, 21 та 42 кілометри пролягали навколо електростанції (безпосередньо під градирнями), вулицями міста-супутника, а також селами Вараської громади.


 

Перед початком змагань на пристанційній площі діяло спортивне містечко, де всі охочі мали змогу сфотографуватися у стилізованій фотозоні. Розігріти м’язи перед забігом учасникам допоміг представник місцевого клубу «Amber Tri Sports» Станіслав Харечко.


 

Для визначення особистих досягнень спортсменів використали чипову систему хронометражу.

Найкращий результат серед чоловіків у марафонському забігу показав Микола Богданець з м. Рокитне (3:00:54), з різницею в три хвилини другим був Роман Корховий із міста Золочів, третім (ще за п'ять хвилин) фінішував лучанин Сергій Королік.

Випробувати свої сили на відстані 42 кілометри наважилися лише дві жінки: першою стала представниця клубу «Amber Tri Sports» варашанка Наталія Харечко із результатом 3:54:39, другою фінішувала (з різницею більше як 30 хвилин) рівнянка Ірина Григоренко.

Окрім основної марафонської дистанції, учасники мали можливість подолати пів марафонську дистанцію.


 

Переможцями на дистанції 21 кілометр серед чоловіків стали: Сергій Оксенюк (1:14:03) із Луцька, йому поступився декількома секундами та посів друге місце Роман Конощук із Рівного, третім став В'ячеслав Оголенко із Южноукраїнська.

Серед жінок «золото» здобула Оксана Оксенюк (1:28:08) із Луцька, «срібло» у її землячки Юлії Симонович, «бронза» – в Анастасії Левчик із Рівного.

На дистанції 10 кілометрів у категорії чоловіки перше місце посів Андрій П’ясецький (Ковель), другу сходинку п’єдесталу зайняв Віталій Петришин (Луцьк), третю – Юрій Зимоглядов (Рівне).

На цій же дистанції серед жінок першою стала Світлана Ільченко (Нетішин), другу сходинку посіла Наталія Бурковська (Київ), третє місце у Валерії Алабердіної (Луцьк).

На найкоротшій дистанції місця серед чоловіків розподілилися так: 1-ше місце у Романа Бурачинсього з міста Рівне, 2-ге – у його земляка Павла Баса, 3-тє – у Дениса Дубінка з Ковель.

Серед жінок у забігові на п'ять кілометрів «золото» здобула Ольга Ковалевська (Вараш), «срібло» – у Наталії Приймачук (Київ), «бронза» – в Дарії Шевчук (Рівне).

Перемогу у естафеті «3 по 10 км + 12 км» здобула команда «EnergoAtomRun», друге місце посіла команда «РАЕСteam», третє – за рівненською командою «Казала мама, що я красівий».


 

Своїми враженнями від змагань поділився багаторазовий призер всеукраїнських змагань на напівмарафонську дистанцію (СК Лучеськ, Луцьк) Сергій Оксенюк та його дружина – чемпіонка на ту ж дистанцію Оксана Оксенюк: «Ми вперше беремо участь у спортивних заходах Рівненської АЕС, проте серед спортсменів чули багато позитивних відгуків про високий рівень організації цих івентів. Сьогодні особисто переконались у цьому: цікава траса, підтримка волонтерів та жителів, забезпечення усім необхідним. Це дійсно марафон європейського рівня».

Упродовж всієї дистанції маршруту, враховуючи залучені ділянки автомобільних доріг, велика кількість волонтерів забезпечували безпечний рух бігунів, а також роботу пунктів харчування, освіження та гідратації.


 

«Навіть погода сприяла проведенню першого марафону РАЕС. Приємно бачити велику кількість та географію учасників змагань та членів їхніх сімей. Ті зусилля, які доклали члени профспілки, Організації молоді та волонтери не були марними. Без перебільшення скажу, що захід став справжнім святом, яке, безсумнівно, вдалося», – прокоментував голова первинної профспілкової організації Іван Мельник.

Усіх учасників, які перетнули лінію фінішу, нагородили пам’ятними медалями, а переможці отримали грамоти, кубки, грошові сертифікати та цінні подарунки від партнерів і спонсорів події.

Учасник напівмарафонської дистанції забігу – генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин, завжди підтримує спортивні ініціативи працівників підприємства, відзначив, що емоції, які отримуєш під час бігу та фінішу незабутні, на таких змаганнях випробовуєш себе на витривалість: «Важливою і необхідною була й підтримка волонтерів під час маршруту, проте розчарували брудні вулички міста та низька культура водіїв щодо надання пріоритету в русі спортсменам. Але найголовніше забіг вдався, чудова атмосфера, люди спілкуються, знайомляться. Приємно, що велика кількість учасників з інших міст, а це сприяє розвитку нашого міста та його популяризації».

Коментар
Код блоку:
27/01/2023 Четвер
26.01.2023
25.01.2023
24.01.2023