Любомльський «Рубіж» мінімально переграв лідера чемпіонату

18 Травня 2021, 08:36
526

Любомльський «Рубіж», який виступає у першій лізі обласного футбольного чемпіонату, провів другу домашню зустріч.

В рамках четвертого туру 16 травня нашим футболістам протистояв лідер чемпіонату – ФК «Олика».

За кілька хвилин від початку матчу під час атаки на ворота суперника травмувався один з лідерів «Рубежа» Сергій Котюк. Замість нього на поле вийшов легіонер Сіесей Момоду. Всередині першого тайму саме він замкнув навіс у штрафний майданчик суперника після розіграшу штрафного.

Після забитого м'яча «Рубіж» продовжував атакувати, проте забити ще до кінця першої 45-хвилинки не вдалося.

У другому таймі значно активізувалися гравці ФК «Олика», які намагалися змінити хід матчу. Любомльчани часто виходили в контратаки, адже з'явилися вільні зони, проте підводила точність завершальних ударів, або ж вдало грав голкіпер суперників.

За десять хвилин до кінця зустрічі другу жовту картку отримав 5 номер «Рубежа», і любомльчани залишися догравати матч в меншості.

Рахунок до фінального свистка так і не змінився –1:0 на користь «Рубежа», який набравши 10 очок, лідирує у турнірній таблиці.