Розгромна перемога «Маяка», мінімальна – «Сокола»: огляд другого туру Першої ліги Рівненщини

17 Травня 2021, 11:06
2961

На Рівненщині 16 травня зіграли матчі другого туру Чемпіонату Рівненщини серед команд Першої ліги. Після двох матчів уже помітні медальні амбіції команд.

По одному матчеві через непарну кількість команд зіграли «Случ» (Березне), який не здобув жодного очка й поки гріє дно турнірної таблиці, та «ОДЕК» (Оржів) – 3 очки, поточне 4 місце.

У другому турі відбулося «гощанське дербі». Завдяки голові Владислава Сизика, новачка команди, «Сокіл» зі Садового переміг бугринську «Калину». Дві перемоги виводять садівчан на поточне друге місце. Третю сходинку завдяки виїзній перемозі над березнівським «Случем» у поточному турі посідає «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) – 4 очки.

Здолбунівський «Локомотив» і клеванська «Коливань», які в цьому турі поділили очки, посідають 5–6 місце відповідно.

Очолює турнірну таблицю «Маяк» (Сарни), який у другому турі в Острозі розгромив ФК «Грем’яче». Цей матч був однією з найдраматичніших зустрічей поточного футбольного вікенду. Підопічні Володимира Моцюка пропустили на першій хвилині – після атаки гостей м’яч вдарився у стійку і відскочив за спину кіперові. І це, імовірно, буде найшвидший гол чемпіонату сезону 2021 року. За дві хвилини сарненці подвоїли перевагу після стандарту, а перший тайм закінчили з рахунком 0:4. У другій половині зустрічі потурбувати голкіпера командам вдалося тільки раз. ФК «Грем’яче» – «Маяк» (Сарни) – 0:5. Команда з Острожчини має одне очко й за гіршої різниці м’ячів посідає 7 місце.

Турнірна таблиця першої ліги Рівненщини після двох турів виглядає так:

Результати другого туру Чемпіонату Рівненщини серед юнацьких команд першої ліги такі:

• «Коливань» (Клевань) «Локомотив» (Здолбунів) 2:0
  • «Калина» (Бугрин) – «Сокіл» (Садове) 1:1
  • ФК «Гремяче» «Маяк» (Сарни) 0:9
  • «Случ» (Березне) – «Ізотоп» (Вараш) 1:1.

Фото туру. Емоції переможених. ФК «Грем'яче» - «Маяк» (Сарни)