Дитяча збірна клубу «Garda» – у призах всеукраїнського чемпіонату із бразильського джиу-джитсу

13 Травня 2021, 11:17
1246

У  Львові відбувався Відкритий чемпіонат Ліги джиу-джитсу України у версії GI (в кімоно). На змаганнях Волинь представляла дитяча збірна клубу «GARDA».

На цих змаганнях, що відбулися 9 травня, спортсмени дитячої збірної клубу та вихованці Луцької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 здобули п’ять золотих, чотири срібних та одну бронзову медалі.

Перше місце у своїх категоріях вибороли: Алан Санакоєв, Андрій Лукашук, Назар Бондаренко, Максим Заїка, Серафим Ковальчук.

Срібло у Дениса Моісєєнка, Дмитра Торчила, Назара Копанчука та Богдана Маковського.

Бронзу виборов Михайло Назарук.

Дуже успішно себе показав також тренер і спортсмен дорослої збірної клубу GARDA Олександр Устимович, який став чемпіоном серед синіх поясів у віковій категорії 30+, а також чемпіоном в абсолютній категорії серед синіх поясів.

Загалом на Чемпіонаті взяло участь трішки понад 300 спортсменів.

«У нас зараз дуже активний сезон чемпіонатів. Через карантин дуже багато змагань перенесли на травень-червень. Наш клуб зараз у дуже активному змагальному режимі. Тільки виступили у Львові з дітьми, як уже 13-15 травня юнацька збірна буде виборювати нагороди на Чемпіонаті України з грепплінгу в Житомирі. Далі готуємося до відбіркового чемпіонату на світ із ММА, який відбуватиметься в Одесі. Маємо за ціль добре представити Волинь на національному рівні», – ділиться планами головний тренер клубу GARDA Михайло Савчук.

 

Коментар
Код блоку:
01/02/2023 Середа
01.02.2023
31.01.2023
30.01.2023