«Верес» на виїзді розгромив «ВПК-Агро» і впритул наблизився до УПЛ

12 Травня 2021, 19:09
3518

Рівненський «Верес» у перенесеному поєдинку 6-го туру на виїзді розгромив «ВПК-Агро».

Матч на «Метеорі» у Дніпрі розпочався з десятихвилинним запізненням, а все тому, що на стадіоні не було карети швидкої допомоги. Утім, це не завадило підопічним Юрія Вірта почуватися на полі, наче вдома, та повністю контролювати гру.

Уже на 2 хв. біля воріт господарів спалахнула пожежа – під час атаки на підборі опинився Ігор Солдат, який навісив, а Михайло Шестаков у падінні переправив м'яч у сітку. Господарі могли тут же відігратися, але за Богдана Когута зіграла поперечина.

Вересівці продовжували атакувати. На 30 хв. суддя запалив жовте світло перед Шеліховим – кіпер кинувся в ноги атакуючому Сергійчукові. Точку холоднокровно виконав Шестаков  – 0:2.

По перерві господарі мали кілька нагод відквитати м'яч, але забити не змогли, а ближче до 60 хвилини гра дещо заспокоїлася.

На 70 хв. Шестаков, замкнувши подачу від кутового прапорця оформив хет-трик. До речі, ідеальна комбінація від капітана –  Михайло забивав головою та обома ногами.

Рахунок став цілком розгромним на 82 хв, коли Геннадій Пасіч, обвівши двох захисників пробив у дільній кут – 0:4.

На сьогодні команда Юрія Вірта набрала 58 пунктів та відірвалася від «Чорноморця» на 6 очок. При тому рівняни ще мають гру в запасі. А от від 4-го місця гандикап рівнян складає цілих 13 очок. Уже в наступному турі «Верес» може офіційно оформити вихід в УПЛ, якщо переможе «Металіст-1925».

Нарешті перемога: «Волинь» удома переграла «Прикарпаття»