Волинські орієнтувальники везуть вісім медалей з Чемпіонату України

12 Травня 2021, 15:21
564

У Чернівецькій області в селі Тарашани відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (дорослі, юніори, юнаки, командний, на окремих дистанціях, бігом), Кубок України (етапи, бігом, ІІІ-IV ранг) та ІХ літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки.

У змаганнях, що тривали з 6 по 11 травня, узяли участь спортсмени з 22 областей України, серед них і спортсмени Волині, які здобули у скарбничку області низку перемог.

Зокрема, на середній дистанції у заданому напрямку наступні місця посіли:

2 місце – Черняк Світлана у віковій категорії Ж 45 на дистанції 3,740 км.

2 місце – Гуцаленко Тетяна у віковій категорії Ж 60 на дистанції 2,670 км.

3 місце – Марчук Андрій у віковій категорії Ч 21Е на дистанції 6,820 км.

3 місце – Оришко Олександр у віковій категорії Ч35 на дистанції 5,360 км.

На довгій дистанції у заданому напрямку 3 місце посів Вітюк Віктор у віковій категорії Ч 21 Е на дистанції 12,930 км.

На спринтерській дистанції переможцями стали:

1 місце – Черняк Юрій у віковій категорії Ч 16 на дистанції 2,260 км.

2 місце – Сичук Лариса у віковій категорії Ж 45 на дистанції 2,290 км.

3 місце – Дем’ячук Олена у віковій категорії Ж 40 на дистанції 2,330 км.

У загальнокомандному заліку команда Волинської області посіла 6 місце у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування (дорослі, командний, на окремих дистанціях, бігом), Кубок України (етапи, бігом, ІІІ-ІV ранг) серед 13 областей та 5 місце у ІХ Літніх всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам'яті М. М. Баки, серед 22 областей.