Волинська борчиня кваліфікувалася на Чемпіонат Європи

11 Травня 2021, 15:27
987

У Хмельницькому відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед кадетів 2004-2006 років народження.

На змаганнях, що тривали 5–7 травня, спортсмени Волинської області показали високі результати, здобувши 4 медалі різного ґатунку. Про це Спорт на Районі  повідомила пресслужба Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Чемпіонкою стала Діана Лаць у ваговій категорії 46 кг. Зауважимо, що за результатами чемпіонату спортсменка відібралася на чемпіонат Європи. Тренують переможницю Скобельський О.З та Палій І.Б.

Срібну нагороду у змаганнях виборола Діана Рисьова у ваговій категорії 43 кг. Тренують призерку Стус О.П. та Раковський О.Г.

Бронзовими призерами стали: Ірина Борисюк у ваговій категорії 61 кг, тренери - Мілехін О.А. та Раковський О.Г. та Олександр Кадіра у ваговій категорії 71 кг, тренер – Стус О.П.

Олександра Симчук і Іванна Буяджи не дотяглися до п’єдесталу й посіли почесні 4 місця.