«ОДЕК» розгромною перемогою завершує перший тур Чемпіонату Рівненщини

11 Травня 2021, 10:32
1559 Джерело: Сторінка ФК «ОДЕК»

Упродовж трьох днів на Рівненщині проводили матчі першого туру чемпіонату області сезону 2021 року серед команд І ліги.

Розіграш стартував 8 травня матчами між ФК «Сокіл» (Садове) – «Коливань» (Клевань) – 5:1; «Маяк» (Сарни) – «Калина» (Бугрин) – 2:0.

9 травня в Острозі ФК «Грем’яче» приймав вараський «Ізотоп-РАЕС» – 2:2.

Завершальний матч туру провели 10 травня в Здолбунові. Місцевий «Локомотив» приймав «ОДЕК» з Оржева.

У першому таймі «залізничники» втратили нагоду вийти вперед – на 27 хв. Омелянюк зумів парирувати пенальті, а оржівці так і не втілили ігрову перевагу в забиті м’ячі. Але

На старті другої 45-хвилинки Вадим Ящук розпечатав ворота суперників – 0:1, перевагу подвоїв Владислав Семенчук (0:2 – 59 хв), а Роман Савицький довів рахунок до розгромного – 0:3 (90+3 хв.).