Ковельська боксерка Тетяна Коб здобула «бронзу» у Чехії

09 Травня 2021, 12:34
Ковельська боксерка Тетяна Коб здобула «бронзу» у Чехії 711

На турнірі у чеському місті Усті-над-Лабем  на міжнародному турнірі з боксу серії Гран-прі ковельчанка Тетяна Коб виборола «бронзу».

Тетяна Коб виступала в категорії 51 кілограм.

8 травня Тетяна Коб програла спортсменці з Монголії за крок до вирішального бою, зайнявши третє почесне місце на п'єдесталі.

«Дякувати Богу за сили, за здоров’я, за віру в себе, за впевненість в собі за характер свій. Дякую за крок до мрії своєї. На сьогодні бронза. Везу бронзову медаль до України, до рідного міста Ковель», – зазначила Тетяна Коб на своїй сторінці в Instagram.

У Федерації боксу України зазначають, що змагання у Чехії є одними з останніх етапів підготовки Національної команди до наступних офіційних стартів – Європейського ліцензійного турніру на Олімпійські ігри у Токіо та Чемпіонату світу-2021.