Безпрограшна серія триває: «Верес» обіграв «Кристал»

07 Травня 2021, 17:55
2144

Народний клуб «Верес» не зазнавав поразок 13 матчів під ряд. Зігравши в «суху» нічию з «Агробізнесом», рівняни перервали переможну 11-матчеву серію. Але «червоно-чорні» успішно реабілітувалися в матчі проти «Кристала».

«Верес» приймав «Кристал» у Млинові 7 травня.

Хоч рівняни й активно пішли в наступ, не могли забити аутсайдерові Першої ліги аж до кінця першого тайму. Власне Михайло Шестаков із офсайду забив ще на 7 хв, але рефері скасував узяття воріт.

Неприємний момент трапився на 45 хв. Ходаковський зачепив ногою голову Сергія Панасенка. За це Олександр Титов спочатку запалив гравцеві жовте світло, а після наради з лайцменом показав-таки червону картку.

Рахунок на 51 хв. відкрив Геннадій Пасіч, який обійшов трьох захисників «Кристала» й пробив без шансів для Солдатенка.

Через 7 хвилин Шестаков отримав передачу на хід від Сергія Панасенка й  міг подвоювати перевагу, але вскочив в офсайд.

На 67 хв. Михайло Сергійчук, загострюючи в чужому штрафному, заробив пенальті. 11-метровий удар реалізував Михайло Шестаков – 2:0.

Вересівці ще кілька разів прострілювали, але закинути за комірець кіперові більше не змогли.

Своєю чергою «Кристал» потурбувати Богдана Когута теж не зумів.

2:0. Рівняни продовжують очолювати турнірну таблицю Першої ліги.