10:05 01.05.2021
391

Друга ліга, 20 тур «Епіцентр» Дунаївці – «Волинь-2» 3:0.

Про це інформує сайт ФК Волинь.

На звітний поєдинок до нашої «молодіжки» приєдналися Богдан Кобзар, Андрій Ляшенко та Олександр Климець, які за день до гри виступали за основну «Волинь» у матчі Першої ліги.

Утім, територіальною перевагою у першому таймі володіли футболісти «Епіцентру». В дебюті гри довелося працювати Арсенію Коркодиму, який виручав команду після ударів Романа Кузіва та Арсена Кривбедрого.

Ближче до середини тайму господарі поля все частіше створювали небезпеку після стандартних положень – зокрема, Олег Ничипоренко двічі вигравав верхову боротьбу в наших захисників, однак не влучав у ворота ударами головою.

А наприкінці тайму гравці «Епіцентру» таки досягли свого – після навісу з лівого флангу знову ж таки ударом головою відзначився найкращий бомбардир господарів Руслан Івашко – 1:0.

У другому таймі ситуація повторилася знову. Після подачі зі штрафного Івашко знову виграв боротьбу в карній зоні «Волині-2» та переправив м’яч у ворота – 2:0. А ще за декілька хвилин після скидки партнера Тарас Червонецький випередив Коркодима та реалізував вихід віч-на-віч з нашим голкіпером – 3:0.

Волиняни намагалися грати агресивніше, аніж у першому таймі, провели ряд небезпечних атак. Найкращі ударні позиції були у Дмитра Янчука, однак під один його постріл сміливо кинувся Кузів, а інший пройшов повз дальній кут воріт.

Намагався пробити по воротах і Станіслав Кристін, однак м’яч у верхньому куті виловив Єгор Попович. Виручав свою команду наприкінці гри і Коркодим, а рахунок до фінального свистка так і не змінився, тож господарі поля святкували переконливу перемогу.

У наступному турі «Волинь-2» проведе принциповий домашній поєдинок. У Луцьку на «Підшипнику» 8 травня підопічні Альберта Шахова зіграють із львівськими «Карпатами».