Дубенщина: в Острожецькому ліцеї закінчився двотижневий турнір з міні-футболу

30 Квітня 2021, 11:00
745

В Острожецькому ліцеї імені І.Єремеєва вперше впродовж двох тижнів відбувався чемпіонат ліцею з міні-футболу.

Змагання проходили з 12 по 24 квітня у двох вікових групах( 5 — 7 класи, 8 —11 класи). Про це повідомляють на сторінці Острожецького ліцею імені І.Єремеєва у фейсбуці.

У турнірі взяли участь 150 учнів, зіграли 42 матчі.

За підсумками змагань в молодшій групі ІІІ місце виборола команда 6 -А класу, де великий вклад в успіх зробив Гузоватий О., який забив 8 голів з 9 забитих командою.

З ІІ місцем завершила турнір команда 7 -А класу  на чолі з кращим бомбардиром чемпіонату Кутасюком Р. І.

Чемпіонами Острожецького ліцею стала команда 7 - Б класу на чолі з фанатичною підтримкою класного керівника  Б.М.Лищука.

На відміну від молодшої групи, де чемпіон визначився в очній дуелі двох сьомих класів, чемпіонат в старшій віковій групі подарував справжню, безкомпромісну боротьбу за призові місця, з інтригою до останніх матчів турніру.

Третє місце зайняла команда 10 - Б класу, яка вважалася фаворитом змагань після виграшу в дербі з 10 -А класом(2:1), але спіткнулася на дружньому колективі 9 -А класу(1:3). Він й здобув срібні медалі чемпіонату, в свою чергу поступившись (2:0) чемпіонам ліцею 10 - А класу, у складі якого абсолютним лідером був кращий гравець і бомбардир чемпіонату (20голів) Олександр Мінаржик.