Відомі перші три чвертьфіналісти Кубка Рівненщини

25 Квітня 2021, 09:12
2284

На Рівненщині стартували ігри за Кубок області сезону 2021 року.

Перші три матчі 1/8 фіналу Кубка Рівненщини відбулися в суботу, 24 квітня. У цьому раунді команди мали по одній зустрічі, тож грали «на виліт».

У Сарнах місцевий «Олімп» приймав «Моноліт» із Вараша. Удача була на стороні господарів, тож, здобувши перемогу з рахунком 2:1 у чвертьфінал виходить «Олімп» (Сарни).

У другому сарненсько-вараському дербі, яке провели у місті енергетиків, сильнішою виявилася сарненська команда. «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) – «Маяк» (Сарни) – 0:2. Сарненський «Маяк», який повернувся в обласні змагання після річної перерви, – у чвертьфіналі кубка.

Представник Шпанівської громади «Атака» у Березному з розгромними 0:3 поступилася березнівському «Случеві». Тож наразі у чвертьфіналі дві команди зі Сарн і одна з Березного.

У неділю, 25 квітня, відбудеться ще чотири матчі 1/8 фіналу. А на стадії 1/4 фіналу до семи команд приєднається чинний чемпіон Рівненщини серед команд І ліги, володар кубка і суперкубка області «ОДЕК» (Оржів).

Кубок Рівненщини-2021: на важкому газоні «Грем’яче» здолало «Локомотив»