Здолбунівчани привезли золото та бронзу зі Спартакіади «Повір у себе»

23 Квітня 2021, 12:10
1879

У Костополі провели змагання з легкої атлетики у програмі Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю Рівненської області.

Вихованці Здолбунівської ДЮСШ під керівництвом тренера Павла Ярового завоювали чотири медалі. Про це інформує Здолбунівська міська рада.

Три золоті медалі виборов Михайло Зощук, який змагався у трьох дисциплінах: штовхання ядра, біг 100 м. та 200 м. Ще один вихованець школи Артем Барсуков у забігу на 200 м. посів третє місце.

Змагання проводили в особистому заліку, окремо по класах і нозологіях, серед юнаків та дівчат у двох вікових групах.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».