Третє загальнокомандне місце й 34 медалі: успіхи волинян на Кубку України з веслування
У місті Дніпро завершився Кубок України з веслування на байдарках та каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
На змаганнях, які тривали впродовж 9–12 квітня, команда Волинської області показала високий результат, посівши 3 загальнокомандне місце, 3 командне місце серед дорослих та 8 командне місце серед юніорів.
Загалом волинські веслувальники здобули 34 медалі різного ґатунку.
Отже, у підсумку змагань волинські спортсмени здобули наступні нагороди:
У байдарці-одиночці на дистанції 500 м серед дорослих:
- 1 місце – Повх Марія,
У каное-одиночці на дистанції 500 м серед дорослих:
- 3 місце – Яцюк Олександр.
У каное-одиночці на дистанції 500 м серед юніорів:
- 3 місце – Калитюк Василина.
У каное-двійці на дистанції 500 м серед дорослих:
- 2 місце – Рибачок Андрій,
- 3 місце – Свиридюк Віктор та Троцюк Володимир.
У байдарці-двійці на дистанції 500 м серед дорослих:
- 1 місце – Демчина Ольга,
- 2 місце – Алєксєєнко Христина.
У каное-двійці на дистанції 500 м серед юніорів:
- 2 місце – Шворак Анатолій.
У байдарці-двійці на дистанції 500 м серед юніорів:
- 2 місце – Дудка Анна.
У каное-четвірці на дистанції 500 м серед дорослих:
- 2 місце – Борсук Павло, Озимюк Дмитро, Остапчук Назар та Семенюк Павло.
- 3 місце – Кисіль Антон.
У байдарці-четвірці на дистанції 500 м серед дорослих:
- 1 місце – Алєксєєнко Христина.
У каное-одиночці на дистанції 200 м серед дорослих:
- 1 місце – Рибачок Андрій,
- 2 місце – Яцюк Олександр.
У байдарці-одиночці 200 м серед дорослих:
- 2 місце – Повх Марія.
У каное-двійці на дистанції 200 м серед дорослих:
2 місце – Кисіль Антон та Чабан Богдан.
У каное-двійці серед юніорів на дистанції 200 м серед юніорів:
- 2 місце – Шворак Анатолій.
У байдарці-двійці на дистанції 200 м серед дорослих:
- 3 місце – Демчина Ольга.
У байдарці-двійці мікс на дистанції 200 м :
- 1 місце – Алєксєєнко Христина.
У каное-четвірці на дистанції 200 м серед дорослих:
- 2 місце – Кисіль Антон,
- 3 місце – Куницький Богдан, Свиридюк Віктор, Троцюк Володимир та Яцюк Олександр.
У байдарці-четвірці на дистанції 200 м серед дорослих:
- 2 місце – Демчина Ольга,
- 3 місце – Алєксєєнко Христина.
У байдарці-четвірці на дистанції 200 м серед юніорів:
- 2 місце – Дудка Анна.
У каное-одиночці 5000 м серед дорослих:
- 2 місце – Грабовець Ілона.
У каное-одиночці на дистанції 1000 м серед дорослих:
- 2 місце – Свиридюк Віктор,
- 3 місце – Вандюк Юрій.
У байдарці – одиночці на дистанції 1000 м серед дорослих:
- 2 місце – Алєксєєнко Христина.
У каное-одиночці на дистанції 1000 м серед дорослих:
- 3 місце – Грабовець Ілона.
У каное-одиночці на дистанції 1000 м серед юніорів:
- 2 місце – Семенюк Тарас.
Читайте також: Рівненські веслувальники десять разів піднялися на п’єдестал Кубка України
У каное-двійці на дистанції 1000 м дорослих:
- 2 місце – Вандюк Юрій,
- 3 місце – Рибачок Андрій.
У каное-двійці на дистанції 1000 м серед дорослих:
- 2 місце – Грабовець Ілона.
У байдарці-четвірці 1000 м серед дорослих:
- 1 місце – Демчина Ольга.
Головною подією змагань став відбір спортсменів в олімпійську збірну України серед жінок – байдарочниць. За підсумками виступів на дистанціях 200 та 500 метрів, у збірну України увійшла Марія Повх.
Нагадаємо: Перший день Кубку України з веслування приніс у скарбницю Волині п’ять нагород
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром