Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Третє загальнокомандне місце й 34 медалі: успіхи волинян на Кубку України з веслування

10:20 14.04.2021
651

У місті Дніпро завершився Кубок України з веслування на байдарках та каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

На змаганнях, які тривали впродовж 9–12 квітня, команда Волинської області показала високий результат, посівши 3 загальнокомандне місце, 3 командне місце серед дорослих та 8 командне місце серед юніорів.

Загалом волинські веслувальники здобули 34 медалі різного ґатунку.

Отже, у підсумку змагань волинські спортсмени здобули наступні нагороди:

У байдарці-одиночці на дистанції 500 м серед дорослих:

  • 1 місце – Повх Марія,

У каное-одиночці на дистанції 500 м серед дорослих:

  • 3 місце – Яцюк Олександр.

У каное-одиночці на дистанції 500 м серед юніорів:

  • 3 місце – Калитюк Василина.


У каное-двійці на дистанції 500 м серед дорослих:

  • 2 місце – Рибачок Андрій,
  • 3 місце – Свиридюк Віктор та Троцюк Володимир.

У байдарці-двійці на дистанції 500 м серед дорослих:

  • 1 місце – Демчина Ольга,
  • 2 місце – Алєксєєнко Христина.

У каное-двійці на дистанції 500 м серед юніорів:

  • 2 місце – Шворак Анатолій.

У байдарці-двійці на дистанції 500 м серед юніорів:

  • 2 місце – Дудка Анна.

У каное-четвірці на дистанції 500 м серед дорослих:

  • 2 місце – Борсук Павло, Озимюк Дмитро, Остапчук Назар та Семенюк Павло.
  • 3 місце – Кисіль Антон.


У байдарці-четвірці на дистанції 500 м серед дорослих:

  • 1 місце – Алєксєєнко Христина.

У каное-одиночці на дистанції 200 м серед дорослих:

  • 1 місце – Рибачок Андрій,
  • 2 місце – Яцюк Олександр.

У байдарці-одиночці 200 м серед дорослих:

  • 2 місце – Повх Марія.

У каное-двійці на дистанції 200 м серед дорослих:

2 місце – Кисіль Антон та Чабан Богдан.

У каное-двійці серед юніорів на дистанції 200 м серед юніорів:

  • 2 місце – Шворак Анатолій.


У байдарці-двійці на дистанції 200 м серед дорослих:

  • 3 місце – Демчина Ольга.

У байдарці-двійці мікс на дистанції 200 м :

  • 1 місце – Алєксєєнко Христина.

У каное-четвірці на дистанції 200 м серед дорослих:

  • 2 місце – Кисіль Антон,
  • 3 місце – Куницький Богдан, Свиридюк Віктор, Троцюк Володимир та Яцюк Олександр.

У байдарці-четвірці на дистанції 200 м серед дорослих:

  • 2 місце – Демчина Ольга,
  • 3 місце – Алєксєєнко Христина.


У байдарці-четвірці на дистанції 200 м серед юніорів:

  • 2 місце – Дудка Анна.

У каное-одиночці 5000 м серед дорослих:

  • 2 місце – Грабовець Ілона.

У каное-одиночці на дистанції 1000 м серед дорослих:

  • 2 місце – Свиридюк Віктор,
  • 3 місце – Вандюк Юрій.

У байдарці – одиночці на дистанції 1000 м серед дорослих:

  • 2 місце – Алєксєєнко Христина.

У каное-одиночці на дистанції 1000 м серед дорослих:

  • 3 місце – Грабовець Ілона.

У каное-одиночці на дистанції 1000 м серед юніорів:

  • 2 місце – Семенюк Тарас.

Читайте також: Рівненські веслувальники десять разів піднялися на п’єдестал Кубка України

У каное-двійці на дистанції 1000 м дорослих:

У каное-двійці на дистанції 1000 м серед дорослих:

  • 2 місце – Грабовець Ілона.

У байдарці-четвірці 1000 м серед дорослих:

  • 1 місце – Демчина Ольга.

Головною подією змагань став відбір спортсменів в олімпійську збірну України серед жінок – байдарочниць. За підсумками виступів на дистанціях 200 та 500 метрів, у збірну України увійшла Марія Повх.

Нагадаємо: Перший день Кубку України з веслування приніс у скарбницю Волині п’ять нагород

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
11 травня
Сьогодні
Вчора
09.05.2021
08.05.2021
07.05.2021