стрічка

У Торчині до кінця року відкриють сучасний спорткомплекс

14 Квітня 2021, 07:47
Фото ілюстративне 597
Фото ілюстративне

У Торчині будують сучасний спортивний комплекс площею більш як 2 тисячі квадратних метрів, який планують здати в експлуатацію до кінця цього року.

Про це йдеться на сайті Луцької райради. 

«Аби спортивна споруда запрацювала, передбачено 18 мільйонів гривень, 5 мільйонів гривень – уже використали. У планах голови громади Юрія Кревського зробити цей об’єкт самоокупним», – розповів нардеп В'ячеслав Рубльов.

За словами Торчинського селищного голови Юрія Кревського, загалом будівництво спорткомплексу обійдеться орієнтовно у 30 мільйонів гривень.

«Є рішення ДФРР про виділення 18 мільйонів гривень, ми очікуємо на ці гроші. Розуміємо, що кошторис буде в районі 30 мільйонів гривень, ще 5-6 мільйонів нам не вистачатиме, але маю надію, що підключиться обласна влада і до кінця цього року ми здамо об’єкт»,  наголосив очільник Торчинської громади.  

Так, сучасний спорткомплекс у Торчині матиме великий зал, в якому буде можливість проводити змагання будь-якого рівня, трибуни для вболівальників. Також будуть зали для різних секцій – гімнастики, боротьби тощо. Спорткомплекс обладнаний необхідними санітарно-гігієнічними приміщеннями, роздягальнями.

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук зауважив, що за вже використаних 5 мільйонів гривень вдалося збудувати стіни – «коробку» великого спортивного об’єкту, тоді як, наприклад, у Рожищі лише ремонт приміщення у 200 квадратних метрів обійшовся Світовому банку у 6 мільйонів гривень.

Коментар
22/05/2022 Субота
21.05.2022
20.05.2022
19.05.2022