«Розваж» двічі перестріляв «Хорів»: підсумки товариського матчу

12 Квітня 2021, 14:22
699

Готуючись до старту нового сезону, команди Рівненщини, зокрема Острозької міської громади, проводять товариські ігри.

В неділю, 11 квітня, на Острожчині провели два спаринги – в Острозі грали ФК «Грем’яче» та «Крок» (Грозів), а в Хорові місцевий футбольний клуб приймав ФК «Розваж». Як повідомляють на сторінці розважців в інстаграмі, саме гості двічі перестріляли хорівців.

Перший тайм товариської гри завдяки дублю Юрія Степаненка давав надію на розгромну перемогу, тим більше, що моменти в розважців були. Але в другому таймі оборона представника Розважа помилилася, тому підсумкові 2:1.

Після гри команди за взаємною згодою відстріляли пенальті – 4:3 на користь «Розважа».

Нагадаємо: ФК «Розваж» – бронзовий призер першості Острожчини з футболу 2020 року.

Також 11 квітня в товариській грі «Луцьксантехмонтаж» розгромив представника Рівненщини ФК «Садове».