«Волейбольна весна – 2021»: команда із села Раків Ліс здобула перемогу у районних змаганнях

12 Квітня 2021, 08:08
590

6 чоловічих аматорських команд територіальних громад Камінь-Каширщини змагалися за Кубок району з волейболу.

Спортивний захід відбувся у неділю, 11 квітня. Про це інформує пресслужба РДА.

Спортивне дійство провели на базі НВК № 2 міста.

Учасників волейбольного турніру привітали представники місцевої влади – перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік, заступник голови районної ради Сергій Дмитрук та міський голова Віктор Пась.

Територіальні громади у спортивних змаганнях представили команди із Каменя-Каширського, села Раків Ліс (Камінь-Каширська ТГ), Сошичного, Маневич, села Рудка-Червинська (Прилісненська ТГ), Любешова.

За підсумками гри перемогу здобули волейболісти із села Раків Ліс. Другу сходинку спортивного п’єдесталу посіла команда із Каменя-Каширського. Третє місце – у любешівців.

Учасники волейбольного турніру нагороджені цінними призами та грамотами.