Два рекорди і шість медалей здобули волиняни на Чемпіонаті України з жиму лежачи

09 Квітня 2021, 12:06
1818

Відбувся чемпіонат України з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат та ветеранів, на якому волиняни здобули медалі й встановили рекорди.

Як повідомляє тренер Олег Хом’як, спортсмени команди «Volyn Strength» упродовж 6–9 квітня здобули 6 медалей різного ґатунку,  – ідеться на сайті управління у справах молоді і спорту ВОДА.

Оксана Мотрунчик у ваговій категорії 47 кг здобула золоту медаль, віджавши штангу лежачи 102,5 кг і встановила рекорд України та виконала норматив майстра спорту України.

Золоту медаль виборола Оксана Ведмідь у ваговій категорії 52 кг, підкоривши вагу 143,5 кг та встановивши рекорд України.

Чемпіоном України став також Михайло Малкуш у ваговій категорії 59 кг, з результатом 180 кг.

Сергій Деняк серед ветеранів другої вікової групи у ваговій категорії 105 кг став чемпіоном України та абсолютним чемпіоном України серед ветеранів М2.

Срібною призеркою стала Софія Бабіляс у ваговій категорії 69 кг, підкоривши штангу вагою 110 кг.

Бронзову сходинку п’єдесталу посів Гринь Тарас у ваговій категорії 74 кг з результатом 200 кг.