04 Квітня 2021, 10:37
1224

У матчі Другої ліги «Волинь-2» поступилася хмельницькому «Поділлю».

Звітний поєдинок обидва колективи почали на високих швидкостях. Про це пише офіційний сайт «Волині».

Рахунок хмельничани відкрили в середині першого тайму –  навісна подача з правого флангу знайшла ногу Володимира Савошка, який з лінії воротарського майданчика переправив «кулястого» у ворота – 0:1. До завершення тайму волиняни намагалися зрівняти рахунок – найнебезпечнішим моментом був удар Богдана Кобзаря головою, після якого м’яч пролетів у сантиметрах від стійки.

На початку другого тайму лучани залишилися в меншості – Хамза Гарсієв намагався вибороти м’яч і, на думку арбітрині, небезпечно зіграв проти суперника та отримав другу жовту картку. До середини другої 45-хвилинки лідерів чемпіонату, які були ще й у кількісній більшості, дав свої плоди – гості заробили пенальті, який реалізував Олександр Воловик – 0:2.

Нагадаємо: нещодавно аматорський «ОДЕК» (Оржів) обіграв «Поділля» в товариському матчі.

Наступний тур Другої ліги «Волинь-2» пропускатиме, а уже 14 квітня підопічні Альберта Шахова приймуть вдома «Чернігів».