Нагороди та путівка до збірної України: волиняни виступили на чемпіонаті з Комбат Дзю-Дзюцу

30 Березня 2021, 10:27
1641

Четверо волинських спортсменів вдало виступили на Чемпіонаті України з Комбат Дзю-Дзюцу серед дорослих, юніорів та юнаків.

Змагання відбувалися 26-28 березня в Києві. На чемпіонаті четверо волинських спортсменів здобули перемоги та потрапили до складу збірної команди України. Про це Спорт на Районі повідомила пресслужба Управління у справах молоді та спорту ОДА.

Золотою медалісткою стала Поліна Ковирнова у ваговій категорії до 44 кг. Срібну нагороду здобув Ілля Соломінський у ваговій категорії до 60 кг. Спортсмени є вихованцями спортивного клубу «Прайд» та тренуються в Олександра Кулакова.

Також срібні медалі вибороли вихованці спортивного клубу «Самбіст» Артур Безух у ваговій категорії 80+кг та Дмитро Мартинюк у ваговій категорії 77 кг. Тренує призерів Дмитро Мартинюк.