Жіноча команда БК «Рівне» зрівняла рахунок в серії плей-офф

27 Березня 2021, 10:00
957

Жіноча команда БК «Рівне» переграв Динамо у другому матчі і зрівняв рахунок в серії плей-офф.

Про це інформує сайт ukrbasket.net

Жіноча Суперліга. 1/4 фіналуЖ 25 березня (другий матч)

Рівне – Динамо 74:70 (16:27, 18:19, 23:12, 17:12) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Підопічні Валерія Жартуна змогли у важкому поєдинку перемогти Динамо і таким чином поновити паритет в серії. Доля останньої путівки в півфінал визначиться в третьому поєдинку.

БК Рівне програв першу половину матчу. Динамо змогло забрати обидві 10-хвилинки завдяки кращій реалізації. В стартовій чверті – 10 (3 триочкових) влучань проти 7 (2 триочкових), в другій – 6 (4 триочкових) проти 5 (0 триочкових). На перерву Динамо пішло з перевагою +12.

Проте, відпочинок пішов господаркам на користь, особливо Христині Куліші. 9 очок з 12 за матч гравчиня набрала в третій чверті, реалізувавши 1 триочковий, 2 з фарби та 2 штрафні кидки.

Також варто відзначити Вікторію Шматова, яка сьогодні діяла дуже командно і оформила дабл-дабл з 10 передач та 20 очок. Все це спочатку дозволило скоротити відставання до мінімуму, а в заключній частині перемогти суперника – 74:70.

Третій поєдинок команди проведуть 27-го березня у Києві.