Двоє лучан вибороли призові місця у фіналі Кубку України з грепплінгу

26 Березня 2021, 15:54
Спортсмени луцького клубу GARDA стали призерами фіналу Кубку України з грепплінгу 699

Спортсмени Дмитро Ковальчук та Олександр Устимович вибороли призові місця на фіналі Кубку України з грепплінгу.

Змагання відбувалися 24–25 березня у Харкові. Про це інформує пресслужба луцького спортивного клубу «Garda».

Дмитро Ковальчук – спортсмен та тренер клубу GARDA і Луцької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 виборов бронзу серед дорослих у ваговій категорії до 71 кг у версії NO GI (без кімоно). Олександр Устимович – також спортсмен та тренер клубу GARDA, боровся у версії GI в цій же ваговій категорії і також виборов бронзу. Про це інформує пресслужба спортклубу.

Фінал Кубку України з грепплінгу був підсумковим чемпіонатом для відбору спортсменів у національну збірну України з грепплінгу. На захід приїздять найкращі борці з грепплінгу (чемпіони та призери своїх областей), а також часто й бразильського джиу-джитсу.

Важливо зазначити: якщо у бразильському джиу-джитсу спортсмени борються за рівнем присвоєних їм поясів, то у грепплінгу сутички між собою мають борці різних рівнів незалежно від поясу. Це в рази піднімає рівень конкуренції на змаганнях.