Волинські спортсмени били рекорди та виборювали перемоги на чемпіонаті зі спортивної ходьби у Луцьку

22 Березня 2021, 12:42
Волинь посіла 1 загальнокомандне місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьби 910

У Луцьку 20 березня відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

В чемпіонаті участь взяли спортсмени з 14 областей України та з Казахстану. Про це інформує пресслужба управління у справах молоді та спорту ОДА.

Змагання пройшли у категоріях серед чоловіків та жінок на дистанціях 35 кілометрів, 20 кілометрів; серед юніорів U20 – 10 кілометрів; серед юнаків U18 – 10 кілометрів, серед дівчат  5 кілометрів, серед юнаків U16 – 3 кілометрів, серед дівчат  2 кілометрів.

Яна Фарина на чемпіонаті встановила рекорд України серед молоді U23 на дистанції 35 кілометрів, подолавши дистанцію за час 3:07.26. Також спортсменка стала срібною призеркою серед жінок.

Валерія Шоломіцька встановила рекорд України серед юнаків U18 на дистанції 10 кілометрів с/х-46:09 і посіла золоту сходинку п’єдесталу.

Золото також вибороли Медведюк Дмитро серед чоловіків на дистанції 20 кілометрів за час 1:30.01, Вовк Ірина на дистанції 20 кілометрів з результатом 1:56.47 та Корецький Тарас серед юніорів на дистанції 10 кілометрів  43.28, Толстушко Катерина серед дівчат U18 на дистанції 5 кілометрів  24.36, Лук’янович Оксана серед дівчат на дистанції 2 кілометри з результатом 9:15.

Срібними призерами стали: Собчук Дмитро серед чоловіків на дистанції 35 кілометрів  2:37:01, Лукашик Ярослав серед чоловіків на дистанції 20 кілометрів, з результатом 1:42,54 та Муравський Едуард на дистанції 3 кілометрів з результатом 13:47.

Бронзові місця посіли: Собчук (Мізернюк) Олена серед жінок на дистанції 20 кілометрів  1:30.01 та Матрунчик Анна серед дівчат на дистанції 2 кілометри з результатом 10:07.

Також зазначимо, що Волинська область посіла 1 загальнокомандне місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьби. За підсумками змагань, спортсмени відібрались у склад національної збірної команди України на командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби, які відбудеться у Чехії 16 травня 2021 року.