Крутимо педалі вперед: волиняни виграли медалі на чемпіонаті України з велоспорту

16 Березня 2021, 12:00
1294

У Львові завершився чемпіонат України з велоспорту на треку за олімпійськими видами програми для чоловіків, жінок, юніорів та юніорок у різних вікових категоріях.

У змаганнях, які відбувалися 11-14 березня, узяло участь 20 команд, 213 найкращих велосипедистів України. Крім того, на змагання прибула команда Білорусі.

Спортсмени змагалися у таких дисциплінах Олімпійської програми: спринт, командний спринт, командна гонка, гонка медісон, гонка керін.

На чемпіонаті волинські велосипедистки здобули 6 медалей.

Зокрема, серед жінок, чемпіонкою України в олімпійському спринті стала Олександра Логвінюк. У спринті Олександра посіла 3 місце, в гонці керін – 2 місце. Тренує спортсменку Ковальов В. С.

Серед юніорок в командній гонці на дистанції 4 км Богдана Левченко, Ангеліна Римарчук, Валерія Іосенко та Дарина Логвінюк посіли 3 місце.

В олімпійському командному спринті Валерія Іосенко, Дарина Логвінюк та Богдана Лещенко здобули бронзову медаль.

У спринтерській гонці Дарина Логвінюк виборола 3 місце. Тренують велосипедисток Матвійчук-Жолнач В.В., Ковальов Д.В.