02 Березня 2021, 17:10
Команда «Липини» Підгайцівської громади втретє стали чемпіонами Луцького району з міні-футболу 835

У залі обласної ДЮСШ 28 лютого відбувся заключний тур чемпіонату Луцького району з міні-футболу (футзалу) за участю 4 команд: «Сьомаки», «АвтоПлюс», «Зміна», «Липини».

«Липини» прибули на гру з підтримкою не лише від фан-сектору, яким керував староста округу Олександр Куць, а й від двох заступників голови Підгайцівської сільської ради Леоніда Гроголя й Валентина Приходька. Про це йдеться на сайті Підгайцівської громади.

«Липини» вибороли перше місце, відтак стали чемпіонами району втретє постіль.

Срібні нагороди отримали «АвтоПлюс», а бронзові медалі виборола «Зміна». Голова федерації футболу Олександр Бляшук вручив призерам змагань медалі та кубки.