Чемпіонат України в Луцьку: волиняни піднялися на перші п’єдестали

24 Лютого 2021, 09:44
2614

У Луцьку триває Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів.

Змагання відбуватимуться з 23 по 25 лютого. За підсумками першого змагального дня волиняни вже вибороли три нагороди.

У метанні молота 5 кг серед юнаків U18 третє місце посів  Євгеній Літвін (МОН, ОДЮСШ Луцька, тренер          Черкашин Р.Є.). Сьомим у цій категорії фінішував Дмитро Демчук.

Метаючи молот 5 кг у фіналі серед юнаків U16 Артем Черкашин (МОН, ОДЮСШ Луцька, тренер Черкашин Р.Є.) завоював срібло. У цій же категорії Олександр Степанюк – 8 місце

Метання молота 4 кг серед молоді (жінки U23) принесло срібну нагороду для Олени Хамази (МОН, ШВСМ Вол, тренер Черкашин Р.Є.).

Підсумки наступних змагальних днів Спорт на Районі опублікує, як тільки будуть відомі результати.