Рівненський «Верес» поступився друголіговому «Кривбасу»

22 Лютого 2021, 11:02
1290 Джерело: НК «Верес» у фейсбуці

Рівненський «Верес» у турецькій Анталії поступився команді Другої ліги чемпіонату України «Кривбасу» (Кривий Ріг).

Команда Юрія Вірта пропустила швидкі два м'ячі, не реалізувала одинадцятиметровий, а по перерві змогла відквитати лише один гол. Про це йдеться на офіційному сайті народного клубу.

Контрольний матч проти четвертої на цей момент команди Групи «Б» Другої ліги розпочався для рівнян вкрай невдало. Взяття воріт «Кривбас» організував на 12-й хвилині – Квасов ударом головою замкнув навісну передачу з глибини поля 0:1. Через три хвилини у виході сам на сам ворота Вадима Ющишина розстріляв Збрунь.

На 18 хв. Михайло Сергійчук заробив пенальті, але, пробиваючи, влучив у поперечину.

У другому таймі, попри те, що Вірт зробив сім замін,  «вовки» відквитали тільки один м’яч – забив Михайло Шестаков.

Зимовий збір «Вереса» триває. Нагадаємо, що команда повернеться з Туреччини тільки на початку березня. А вже 3 березня у Луцьку зустрінеться зі «Зорею»квитки надійдуть у продаж цього тижня.