22 Лютого 2021, 11:43
1178

Уже другі вихідні поспіль у центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбуваються ігри та розваги.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

У неділю, 21 лютого, розпочалися заходи із загальноміської акції «Ранкова гімнастика». Також відбувалися перегони на санчатах та веселі старти.

На мультифункціональному майданчику, що на вулиці Глушець, відбувалися змагання з флорболу, спортивні естафети та зимові розваги.

Родзинкою заходів став відкритий чемпіонат з лижних гонок на призи Луцького міського голови. На території центрального парку влаштували трасу, на якій змагалися більше півсотні учасників. На трасу виїхали як діти, які роблять лише перші кроки у спорті, так і досвідченні лижники. Найменшому учаснику чемпіонату виповнилося шість років, а найстаршому понад сімдесят.

Серед юніорок на дистанції 4 000 м. перше місце здобула Анна Рудковська, у юніорів найшвидшим був Назар Савонік. Срібна нагорода у Кирила Кульчицького.

Серед дітей на дистанції 2 000 м. рівних не було Дарині Казаковій, а у хлопців переміг Орест Копель.

Такі змагання у Луцьку відбулися вперше, а за сприятливих погодних умов стануть традиційними.