Волинянки везуть додому п'ять медалей чемпіонату України

09 Лютого 2021, 10:00
1972

Завершився юнацький триденний чемпіонат України, на якому волинські спортсменки здобули комплект нагород.

Змагання відбулися у манежі Сумського держуніверситету. Як повідомляють на сторінці ФЛАВО, представниці Волині, вихованки Любешівської спортшколи, везуть додому п’ять медалей.

Завершального дня змагань Юля Петрик була срібною на 1 500 м. У Сумах вона ще виграла 3 000 м з результатом 10 хв. 10,61 с. Її землячка, 14-річна Катерина Причиніч, із особистим рекордом 10 хв. 54,56 с — третя.

Валерія Шоломіцька вже прогнозовано виграла захід на 3 000 м, а Оксана Лукянович була другою. Обидві наші спортсменки поліпшили особисті рекорди у приміщенні.

Як підсумок – перше місце спортсменок Любешівської ДЮСШ у командному заліку серед дитячо-юнацьких спортшкіл. Вони зуміли обійти на фініші ДЮСШ «Олімпія» з Маріуполя.

Вже 10-12 лютого в сумському манежі відбудеться дорослий Чемпіонат України.