Банально не вистачило сил, – Вірт про поразку від «Львова»

04 Лютого 2021, 12:35
1592

Рівненський «Верес» поступився у другому контрольному матчі, який провів під час збору в Туреччині з ПФК «Львів».

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт прокоментував дії підопічних клубній пресслужбі.

«Загалом гра залишила позитивне враження, єдине що засмутило – підсумковий результат. Грою у першому таймі я на сто відсотків задоволений, команда виконувала всі завдання, які ми від неї вимагали. Основною метою цього спарингу було перевірити свою фізичну готовність на фоні серйозного суперника, адже ми працюємо всього вісім днів, а «Львову» уже через десять днів стартувати в УПЛ», – зауважив Вірт.

Тренер уважає, що в першому таймі рівняни нічим не поступалися, тож 1:1 після 45 хв. гри – закономірний результат.

«Після перерви вийшли нові футболісти, був у нас відрізок у 15 хвилин, в якому ми допустили дуже багато браку, а далі банально не вистачило сил. Ми пропустили зовсім необов'язковий другий м'яч після помилки в елементарній ситуації, коли банальний пас назад призвів до голу в наші ворота», – уважає тренер.

Також Вірт зауважив, що команді ще далеко до оптимальних кондицій. Утім, «Верес» перебуватиме на зборах ще впродовж місяця, тож має час пропрацювати помилки.