«Волинь» виграла у «Полісся» в товариському матчі

30 Січня 2021, 17:38
827

У першому товариському матчі зимового міжсезоння луцька «Волинь» переграла житомирське «Полісся».

Завдяки голам голами Протасова (45, добивання після вдалої і якісної гри у чужій штрафній Хагназарі) і Кобзаря (66, індивідуальне соло з хитрим ударом у ближній кут під опорну ногу воротаря Житомира) підопічні Василя Сачка здобули перемоги 2:0.

У першому таймі зіграла умовна основа і з 30 хвилини замість Неділька гравець на перегляді (ГНП) Олександр Чернятинський (Буковина).

Стартовий склад Волині: Неділько - Сімінін, Войтіховський, Приндета, Цюпа - Приймак, Рябов - Протасов, Ляшенко, Сіаваш - Оринчак.

У другому вийшов Чачуа і молодь, а також інші два ГНП Сачка.

Замість Сімініна на правому фланзі оборони грав Богдан Мицик, а Ляшенка замінив Сергій Романов, правий хав у другому таймі.