У волинян чотири медалі: підсумки Чемпіонату України з легкої атлетики

30 Січня 2021, 12:47
Золота медалістка Марія Алєйнікова 1491
Золота медалістка Марія Алєйнікова

Команда волинських легкоатлетів посіла десяте загальнокомандне місце у Чемпіонаті України. Волиняни мають чотири індивідуальні нагороди.

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні тривав у Сумах 27–28 січня.

У перший день змагань золоту медаль здобула Валерія Шоломіцька у спортивній ходьбі. Легкоатлетка подолала дистанцію 3000 м за час 13:40.74.

Срібну медаль виборов Тарас Корецький у спортивній ходьбі на дистанції 5000 м, за час 21:47.04, поступившись сумчанину лише 23.51 секундою.

Переможці є вихованцями Любешівської ДЮСШ, тренують спортсменів Борисюк О. С. та Борисюк В. І.

Другого змагального дня золоту медаль виборола Юлія Петрик у бігові на дистанції 3000 м, подолавши її за час 10:05,16. Легкоатлетка є вихованицею Любешівської ДЮСШ, тренують спортсменку Борисюк В. І. та Борисюк О. С.

Золоту медаль також здобула Марія Алєйнікова у стрибках у висоту з результатом 1.82. Спортсменка є ученицею Володимир-Волинської ДЮСШ. Тренують легкоатлетку Захарченко М. П., Скалоцька М.В.