На Рівненщині назвали «Володарів м’яча» серед любителів

15 Грудня 2020, 19:05
1473

На Рівненщині підбили підсумки заочного онлайнового конкурсу «Спортивні рекорди. Володарі м’яча».

Заочні змагання проводили на Рівненщині впродовж 11–14 грудня. За умовами конкурсу  два учасники впродовж 30-ти секунд демонстрували свої здібності з передачі футбольного м’яча. Про це інформують на сторінці організаторів «Спорт для всіх Рівненщини».

За підсумками конкурсу, у якому брало участь 17 пар юних футболістів, перше місце та беззаперечну перемогу здобули Лука Коваль та Віталій Савчук із Рокитнівської селищної територіальної громади, виконавши за встановлений час 50 передач.

Друге місце посіли Іван Страхонюк та Андрій Русило (НВК №26 міста Рівне) – 43 передачі. А бронзові нагороди вибороли Святослав Красюк та Тимофій Смаль зі Здолбунівської міської територіальної громади з результатом 40 передач.

Всі переможці та призери будуть нагороджені медалями, дипломами і сувенірами від організаторів конкурсу.

Вони просто схопилися за голову: футболіст із Рівненщини перейде в «Андерлехт»

Футболістів Рожищенщини запрошують до участі у турнірі пам'яті Степана Наконечного

Підписуйтесь на Телеграм-канал та Інстаграм Спорт на Районі і завжди будьте в курсі подій