Рівненська футзальна команда вилетіла з Кубка України

13 Грудня 2020, 18:00
761

Рівненська футзальна команда «Рівнестандарт-ДЮСШ-4» припинила боротьбу за Кубок України. У другому попередньому попередньому раунді рівняни за сумою двох матчів поступилися донецькому «Інтеру».

Про це інформує сайт futsalua.org

Перший матч між суперниками у Києві завершився унічию – 1:1. Повторну гру у Рівному краще розпочали гості, які швидко забили два голи. Лише за кілька секунд до перерви Дмитро Жовтун скоротив відставання.

У другому таймі вже «Рівнестандарт» контролював гру. На 23-й хвилині Жовтун рахунок зрівняв. Наша команда створила чимало гольових моментів, але, зрештою, на 33-й хвилині пропустила контратаку, і програла поєдинок – 2:3. Тож, до основної частини Кубка України пробився "Інтер".

На цьому етапі до участі в турнірі приєднаються усі провідні футзальні клуби країни, в тому числі й рівненський "Кардинал", що виступає в Екстралізі.

Щодо «Рівнестандарту», то він тепер може зосередитися на участі у Київській футзальній лізі.

У цей турнір команда Павла Дармовіса заявилася після того як старт чемпіонату України у Першій лізі перенесли на наступний рік.

Підписуйтесь на Телеграм-канал та Інстаграм Спорт на Районі і завжди будьте в курсі подій.